Golf - Turniej Prezesów

12 czerwca obył się Turniej Prezesów na polu golfowym Rosa Private Golf Club w Konopiskach koło Częstochowy. Silne opady deszczu oraz duża ilość  wody sprawiły, że na torach gry pojawiły się głębokie kałuże uniemożliwiające oddawanie dalekich strzałów, a przemoczeni golfiści mieli kłopoty z utrzymaniem w rękach wyślizgujących się kijów, co przekładało się na precyzję wykonywanych uderzeń. W drugiej połowie turnieju nad polem zaświeciło słońce co pozwoliło na dokończenie gry w normalnych warunkach oraz dodało uroku ceremonii zakończenia turnieju i dekoracji zwycięzców.
Pomimo trudnych warunków pogodowych, najbardziej wytrwali  i najlepiej przygotowani do gry w deszczu uzyskali doskonałe wyniki.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli

Klasyfikacja generalna – o puchar Prezesa ROCA Polska sp. z o.o.

1. Łukasz Szumański
  2. Mariusz Szumański
  3. Aleksander Chaba

Klasyfikacja mężczyzn – o puchar Prezesa Fundacji Radan

1. Wiesław Zagórowski
  2. Bartosz Warot
  3. Jarosław Rosiński

Klasyfikacja kobiet – o puchar Prezesa Mapro sp. z o.o.

1. Jadwiga Fajer
  2. Zofia Paradysz
  3. Teresa Szlachta

Klasyfikacja Zielona Karta – o Puchar Prezesa Gliwickiego Klubu Golfowego

1. Czeslaw Klim
  2. Piotr Afiniec
  3. Jarosław Gliszczyński

W konkursach dodatkowych na strzał najbliżej dołka, sponsorowanych przez formę Ex-ZONE Szymon Jeziorski zwyciężyli Mariusz Szumański oraz Bartosz Warot."

Gratulujemy!