91. Mistrzostwa Polski w Tenisie

W dniach 2 – 9 września 2017 r. na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się

91. Mistrzostwa Polski w Tenisie – FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2017.

Mistrzostwa Polski to najważniejszy krajowy turniej w tenisie. Decyzją Zarządu Polskiego Związku Tenisowego przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki gospodarzem Mistrzostw po raz siódmy jest Miasto Gliwice oraz Fundacja Radan.

Z turnieju na turniej impreza ta zyskuje na popularności. Znakomitych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród w wysokości 60 tyś. złotych, ale przede wszystkim profesjonalna organizacja, fachowe przygotowanie oraz wspaniała atmosfera i sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, która dostarcza zgromadzonej publiczności wielu emocji.

Serdecznie zapraszamy!