93. Mistrzostwa Polski w Tenisie 15 – 21 LIPCA

W dniach 15-21 lipca 2019 roku na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się 93. Mistrzostwa Polski w Tenisie – FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2019.

Mistrzostwa Polski to najważniejszy krajowy turniej w tenisie wyłaniający mistrzów Polski. Decyzją Zarządu PZT przy wsparciu MSiT gospodarzem Mistrzostw po raz dziewiąty jest Miasto Gliwice oraz Fundacja Radan.

Organizatorzy zadbali o to, aby podnieść prestiż Mistrzostw Polski poprzez dobrą organizację, uprzywilejowany termin i rekordową pulę nagród. Ponadto turniej będzie rozgrywany w ramach cyklu Lotos PZT Polish Tour.

Serdecznie zaprasza Miasto Gliwice, Polski Związek Tenisowy, Lotos, Miejski Zarządu Usług Komunalnych oraz Fundacja Radan

Oficjalna strona Mistrzostw

www.mistrzostwapolskitenis.pl

PROGRAM SPORTOWY