III Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn

Za nami trzecia edycja Piłkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn, który odbył się ponownie na obiekcie KS Zamkowiec Toszek. W rozgrywkach wzięło udział prawie 200 uczestników reprezentując 20 drużyn, między innymi drużyny z Toszka, Pyskowic, Gliwic, Rudy Śląskiej, Świbia, Radonia, Wiśnicza, Poniszowic, Pławniowic, Rudna, Łubia, Ciochowic, Sarnowa, Czerwionki-Leszczyny. Na otwarciu podziękowano wszystkim jednostkom i firmom, które przyczyniły się do jego zorganizowania. Przedstawiono harmonogram imprezy, dzięki któremu każdy znalazł dla siebie coś atrakcyjnego. Zawodnicy i kibice brali udział w przeróżnych konkurencjach podczas których rozdano: 20 karnetów miesięcznych na siłownię z nieograniczoną ilością wejść, 20 zaproszeń na nowoczesną wielofunkcyjną halę, 4 koszulki, 4 ortaliony, 2 zestawy bramek, zestaw do batmintona, 18 batonów, 2 książki. Połączenie zdrowego stylu życia i rywalizacji sportowej poprzez grę w piłkę nożną zapewnił Krzysztof Trzeciak (czytelnik wybrany na okładkę Men's Health'a), który służył konsultacjami przez cały czas trwania imprezy. Chcemy serdecznie podziękować za bezinteresowną pomoc przy organizacji tegorocznej edycji. Dzięki hojności udało się zorganizować imprezę na wysokim poziomie. Jednocześnie pragniemy przekazać życzenia szczęścia, zdrowia i sukcesów zawodowych jak i osobistych, zapraszając przy okazji na 4 Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn.