JUDO Mistrzostwa Juniorów Młodszych 17-18. 11.2013

Gratulacje należą się osobom biorącym udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz Akademickich Mistrzostwach Juniorów Młodszych. 17.11.2013 na Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Gliwicach AZS Gliwice zdobył 1 miejsce.
16.11.2013 w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych, na których AZS zajął miejsce 3.
W skład reprezentacji wchodzili: Patryk Kubicki, Roman Siwy, Wojtek Kiersnowski, Patryk Ślusarski, Kamil Więcławik, Michał Głowacki, Kacper Szczurowski, Adrian Lewandowski pod opieką wspaniałych trenerów: Bronisława Wołkowicza i Aleksandra Kowalskiego. W klasyfikacji końcowej AZS Gliwice zajął 3 miejsce, przed Juwenią Wrocław, a za Czarni Bytom, którzy zajęli miejsce pierwsze, oraz drugimi w punktacji Koką Jastrzębie.