Międzynarodowy Turniej Mistrzów Judo „Złoto Shoguna” Gliwice 20.10.2013

„Złoto Szoguna” gromadzi w jednym miejscu najlepszych zawodników – mistrzów JUDO, wspólnie z szanowanymi  gośćmi, sędziami i wspaniałą publicznością. Nie ma na świecie drugiego takiego turnieju, w których udział biorą tylko mistrzowie, członkowie kadr narodowych, olimpijskich, medaliści mistrzostw świata i Europy.

Tegoroczny turniej zaszczycili swoja obecnością:

• Prorektor Politechniki Śląskiej  prof. dr Stanisław Kochowski
  • Prezes  Polskiego Związku Judo, członek Polskiego Komitetu Olimpijskiego doktor Wiesław Błach
  • Sponsor sekcji, współorganizator turnieju, Prezes Fundacji Radan  Tadeusz Wesołowski
  • Wielki miłośnik judo, były Rektor Politechniki Śląskiej prof. Bolesław Pochopień
  • Prezes AZS Gliwice, dyrektor Ośrodka sportu Politechniki Śląskiej dr Krzysztof Czapla
  • Współorganizatorka turnieju v-ce Prezes PZ Judo Anna Sołoducha
  • Były Prezes Polskiego Związku Judo i Okręgowego Śląskiego Związku Judo Józef Wiśniewski
  • Prezes Śląskiego Związku Judo, wielokrotny mistrza kraju, olimpijczyk Przemysław Matyjaszek
  • V-ce prezes ŚOZ Judo Juliusz Kowalczyk
  • Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, były zawodnik klubu Mirosław Kluza
  • Najlepsi sędziowie: Zbigniew Motrycz, Haseeb Quaddourah, Ryszard Garncarz, Osman Aleksandra, oraz
  • Wielki Mistrza i Nauczyciel, legenda polskiego judo, wielki szogun turnieju – Mistrz Czesław Garncarz.

Po uroczystym przywitaniu wszystkich gości, na matę wyszki zawodnicy rozpoczynając  zmagania. Widowisko sportowe uświetnił również pokaz tańca zespołu „Iluzja”, oraz występ mistrzów KRAV MAGI z zespołu Krav Maga na Maxa.Gratulujemy organizatorom wspaniałego turnieju, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

TABELA WYNIKÓW

Kategoria open do 75kg