Mistrzostwa Polski w zapasach

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym, Katowice 24.10.2015 r.

24 października 2015 r. katowicki Spodek stał się areną Młodzieżowych Mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. W zorganizowanym przez Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy GKS Katowice turnieju zmierzyło się 65 zawodników z 21 klubów z całej Polski. Ranga zawodów sprawiła, że w Katowicach pojawili się również przedstawiciele najwyższych władz Polskiego Związku Zapaśniczego, z prezesem Grzegorzem Pieronkiewiczem na czele, wybitni zapaśnicy i znamienici goście. W rolę prowadzącego i spikera wcielił się sam Andrzej Supron.
          Turniej stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele zaciętych walk. Najwięcej powodów do radości miał trener Olimpijczyka Radom, który zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Pozostałe miejsca na podium zajęli kolejno drużyny: AZS AWF Warszawa i Sobieski Poznań.
           W imieniu Zarządu ZUKS GKS Katowice pragnę podziękować Fundacji Radan za pomoc w organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Michał Sowiński.