Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików i Dzieci z okazji Mikołaja 30.11 - 01.12.2013 r.

W dniu 30.11.2013r. na matach Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach rozegrano turniej judo zawodników i zawodniczek z województw opolskiego, małopolskiego, śląskiego oraz z udziałem gości z Czech. W turnieju tym poza wieloma indywidulanymi sukcesami AZS Politechnika Śląska Gliwice zajęła I miejsce w punktacji klubowej.
Pierwszego grudnia sportową Olimpiadę zorganizowano  dla dzieci w wieku 4-7 lat, w której udział wzięło 147 zawodników i zawodniczek z Gliwic i Zabrza. Zawody zakończyły się rozdaniem medali oraz słodkiego upominku.
Turniej Mikołajkowy w tym roku przyciągnął ponad 350 uczestników, wszystko dzięki zaangażowaniu sekcji judo AZS Gliwice, oraz wsparciu Urzędu Miasta oraz Fundacji Radan.