News

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Sośnica

Zarząd klubu składa podziękowanie Fundacji RADAN za wkład w rozwój dyscypliny piłki ręcznej w Gliwicach. Dzięki współpracy i wsparciu Fundacji nasze drużyny młodzieżowe mogły uczestniczyć i reprezentować miasto Gliwice w prestiżowych turniejach w Kępnie oraz Kielcach.
XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ w KĘPNIE, w którym udział wzięły dziewczęta młodsze z rocznika 2004 pod przewodnictwem trener Anny Świszcz zajęły zaszczytne II miejsce!!! Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Gregorczyk.
XVI Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Mini Piłce Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Kielce. Wzięły w nim udział dziewczęta młodsze z rocznika 2004 pod przewodnictwem trenerki Anny Szabluk, zajmując ostatecznie piąte
miejsce. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została Natalia Wach.
Drużyna dziewcząt z trenerką Marią Kubiak na czele, powalczyła w X Turnieju Mikołajkowym w Kępnie.W turnieju brało udział 12 drużyn, nasze zawodniczki uplasowały się na 6 miejscu.
Udział w tych turniejach był fantastycznym sprawdzianem i na pewno zaprocentuje w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związku Piłki Ręcznej które dla dziewcząt rozpoczną się w styczniu bieżącego roku.
Wasze wsparcie przyczyni się do osiągania coraz lepszych wyników sportowych oraz godnego reprezentowania na Fundacji na ligowych parkietach.

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Zieliński.

Zachęcamy wszystkich  do wsparcia tej dyscypliny przekazując 1% podatku!
Życzymy dalszych sukcesów.

Wróć