Tenisowe Asy

Gliwicka Akademia Tenisowa  we współpracy z Fundacją RADAN uruchamia program TENISOWE ASY.

Celem programu TENISOWE ASY jest wyłowienie najzdolniejszych młodych tenisistów, którzy w przyszłości mogliby być liderami tej dyscypliny.
W tym celu trenerzy Gliwickiej Akademii Tenisowej podczas imprez sportowych, dni otwartych Akademii oraz pokazowych zajęć w szkołach i przedszkolach wybiorą najzdolniejsze dzieci w wieku od 5 do 10 lat, zapewniając darmowe treningi!
Po cyklu darmowych treningów najbardziej utalentowane dzieci zostaną objęte programem TENISOWE ASY, a ich szkolenie zostanie dofinansowane ze środków FUNDACJI RADAN.
Tenisowe Asy będą trenowały trzy razy w tygodniu (2 x trening tenisowy, 1 x trening ogólnorozwojowy przygotowujący dzieci do Drużynowych Mistrzostw Polski - TALENTIADA)
Ilość miejsc w programie jest ograniczona.

Jeśli uważasz że Twoje dziecko jest sprawne ruchowo i chętnie spróbuje swoich sił na korcie,
nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje!!!

Zapisy prowadzi trener-koordynator:
Adam Przybyszewski - tel. 605 471 862