Towarzyski Mecz Bokserski Polska Śląsk – Czechy Ostrawa 23.11.2013r.

Ring bokserski i 12 pojedynków w wydaniu pięściarek i pięściarzy ekip z Polski i Czech, taka niespodzianka czekała na kibiców wchodzących do największego centrum handlowego w Gliwicach. Zmagania bokserów na tak niecodziennej arenie można było podziwiać dzięki inicjatywie Henryka Wilka Wiceprezesa GUKS Carbo Gliwice. W drużynach wystąpili utalentowani zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: młodzików, juniorów i seniorów z klubów: GUKS Carbo Gliwice, MOSM Tychy, 06 Kleofas Katowice, Garda Gierałtowice, Concordia Knurów.
GUKS Carbo Gliwice zaprezentowali: 40 kg Kacper Cepa (młodzik GUKS Carbo), 69m kg Marcin Polak (junior GUKS Carbo), 75 kg Bartosz Kuliński (junior GUKS Carbo), 75 kg Stanisław Gibadło (GUKS Carbo), 69 kg Klaudia Pachuła (juniorka GUKS Carbo), 57 kg Jadwiga Stańczak (seniorka GUKS Carbo), 57 kg Sylwia Pel (seniorka GUKS Carbo), 48 kg Sanrda Brodacka (seniorka GUKS Carbo), 54 kg Martyna Letkiewicz (GUKS Carbo), 64 kg Karolina Gawrysiuk (GUKS Carbo).
Po oficjalnym ważeniu i badaniach lekarskich rozpoczęły się zmagania zawodników.Walki uświetnił pokaz Sztuki Walki zawodników z klubu "Najemnik", który prowadził Szymon Wąs i trener Bartłomiej Pawlus. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.