XII Międzysekcyjny Turniej Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate 02.12.2013

Dnia 2 grudnia 2013 odbył się Turniej wkategorii Kata Dzieci i Młodzieży Rudzkiego Klubu Kykoushin Karate. W Turnieju wzięło udział 85 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas I i II, III i IV, V i VI oraz uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Dla zawodników w grupie przedszkolnej była to zazwyczaj pierwsza możliwość wystąpienia przed publicznością i ta grupa nie była oceniana, a każdy z przedszkolaków dostał pamiątkowy dyplom i medal. W kategoriach kolejnych odbyły się dwie tury. Zawodnicy mieli do wykonania określone kata, którego wykonanie podlegało ocenie sędziów. Do kategorii finałowej przechodziło 8 zawodników z każdej grupy.
Klasyfikacja w kolejnych kategoriach wiekowych przedstawia się następująco:
Klasa I i II: Matusiak Roksana, Jarosz Igor, Błaucik Klaudia
Klasa III i IV: Dymek Łukasz, Pieter Sylwia, Knapik Krzysztof
Klasa V i VI: Smagacz Marta, Józefiok Klaudia, Szymański Dawid
Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne: Szydło Konrad, Karkoszka Szymon, Jarczyk Anna

Gratulujemy!