News

XIII Mistrzostwa Gliwic w Tenisie o Puchar Prezydenta Miasta

W dniu 8 września 2012. rozpoczęły się XIII Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Ziemnym. Udział wzięło 206 osób, w tym 87 dzieci. W ciągu trzech tygodni rozegrano 476 meczy. Niestety były dwa deszczowe dni, przez co turniej został przedłużony aż o cały tydzień i wszystkie sportowe spotkania na spokojnie się odbyły. Zawodnicy udział brali w 36 kategoriach. Największą liczbą uczestników cieszył się singiel panów, gdzie w finale nieugięty od lat Wojciech Winiarski pokonał Leszka Lemczaka, z wynikiem 6/4 6/4. Organizatorzy zostali mile zaskoczeni wysoką frekwencją podczas rozdania nagród, które odbyło się 29 września.

WYNIKI XIII MISTRZOSTW GLIWIC W TENISIE 2012:

KATEGORIA: MINI TENIS

I MIEJSCE

Martyn Pawelski

II MIEJSCE

Bruno Grudnik, Oliwia Bergler

III MIEJSCE

Martyna Paleczek, Marysia Zagała, Karolina Marek

KATEGORIA: SINGIEL DZIEWCZĄT DO LAT 10

I MIEJSCE

Częścik Nadia

II MIEJSCE

Paradziej Alicja

III MIEJSCE

Paleczek Martyna

KATEGORIA: SINGIEL DZIEWCZĄT DO LAT 12

I MIEJSCE

Hędrzak Magdalena

II MIEJSCE

Schmidt Aleksandra

III MIEJSCE

Banaszak Basia

 

KATEGORIA: SINIGIEL DZIEWCZĄT DO LAT 14

I MIEJSCE

Zygadło Zosia

II MIEJSCE

Banaszak Ania

III MIEJSCE

Ociepka Ola

 

KATEGORIA: SINGIEL DZIEWCZĄT DO LAT 16,18

I MIEJSCE

Ineksiak Karolina

II MIEJSCE

Tyma Ewa

III MIEJSCE

Gaweł Martyna

KATEGORIA: SINGIEL CHŁOPCÓW DO LAT 10

I MIEJSCE

Zygadło Mikołaj

II MIEJSCE

Matusak Tymoteusz

III MIEJSCE

Możdżeń Kuba, Ciuk Franciszek

 

KATEGORIA: SINGIEL CHŁOPCÓW DO LAT 12

I MIEJSCE

Kuś Andrzej

II MIEJSCE

Brzozowski Dominik

III MIEJSCE

Biskup Jan, Sawicki Michał

KATEGORIA: SINGIEL CHŁOPCÓW DO LAT 14

I MIEJSCE

Czech Michał

II MIEJSCE

Żurawlow Kamil

III MIEJSCE

Tajster Mateusz, Worsowicz Michał

 

KATEGORIA: SINGIEL CHŁOPCÓW DO LAT 16

I MIEJSCE

Zygadło Maksymilian

II MIEJSCE

Adamczyk Jan

III MIEJSCE

Pastwa Wiktor, Kosak Grzegorz

 

KATEGORIA: SINGIEL CHŁOPCÓW DO LAT 18

I MIEJSCE

Szymczyk Michał

II MIEJSCE

Malcherczyk Grzegorz

III MIEJSCE

Mikoś Jan

 

KATEGORIA: SINGIEL PAŃ AMATOREK 19-34

I MIEJSCE

Szmidt Patrycja

II MIEJSCE

Kolanus Małgorzata

III MIEJSCE

Bedlińska Joanna, Malanowicz Dorota

 

KATEGORIA: SINGIEL PAŃ AMATOREK +35; +40

I MIEJSCE

Paradziej Ewa

II MIEJSCE

Maksymiuk Ewa

III MIEJSCE

Stelmach Iwona, Kochanek Aleksandra

 

KATEGORIA: SINGIEL PAŃ AMATOREK +45; +50; +55; +65

I MIEJSCE

Sowa Alicja

II MIEJSCE

Czajka Katarzyna

III MIEJSCE

Dębowska Renata

 

KATEGORIA: SINGIEL PAŃ OPEN

I MIEJSCE

Szmidt Patrycja

II MIEJSCE

Kolanus Małgorzata

III MIEJSCE

Kuczora Gloria, Fajer Ewelina

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW 19-34

I MIEJSCE

Frączek Maciej

II MIEJSCE

Burdziński Jakub

III MIEJSCE

Czachor Krzysiek, Korzeniecki Grzegorz

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW +35

I MIEJSCE

Bączkowski Adam

II MIEJSCE

Marek Adam

III MIEJSCE

Gajos Łukasz

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW +40

I MIEJSCE

Kardas Dariusz

II MIEJSCE

Paradziej Marian

III MIEJSCE

Michalski Jarosław, Kuś Marek

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW +45

I MIEJSCE

Koniuszy Krzysztof

II MIEJSCE

Masłyk Marek

III MIEJSCE

Suder Krzysztof, Kułaczkowski Mariusz

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW +50

I MIEJSCE

Szmigiel Janusz

II MIEJSCE

Górniak Andrzej

III MIEJSCE

Pozowski Jacek, Bruliński Wojciech

 

KATEGORIA: SINIGIEL PANÓW AMATORÓW +55; +60

I MIEJSCE

Bac Tadeusz

II MIEJSCE

Wesołowski Tadeusz

III MIEJSCE

Brzózka Bartłomiej, Fisher Piotr

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW AMATORÓW +65

I MIEJSCE

Sadło Ludwik

II MIEJSCE

Ciuruś Jan

III MIEJSCE

Koryzna Bolesław, Hajdun Czesław

 

KATEGORIA: SINGIEL PANÓW OPEN

I MIEJSCE

Winiarski Wojciech

II MIEJSCE

Lemczak Leszek

III MIEJSCE

Szmigiel Janusz, Bączkowski Adam

 

KATEGORIA: DEBEL DZIEWCZĄT DO LAT 14,18

I MIEJSCE

Częścik Nadia i Banaszak Ania

II MIEJSCE

Paradziej Ala i Zygadło Zosia

III MIEJSCE

Schmidt Aleksandra i Tomanek Olga, Gaweł Martyna i Tyma Ewa

 

KATEGORIA: DEBEL CHŁOPCÓW DO LAT 14

I MIEJSCE

Kowalewski Grzegorz i Żurawlow Kamil

II MIEJSCE

Możdżeń Kuba i Zygadło Mikołaj

III MIEJSCE

Kuś Andrzej i Biskup Jan

 

KATEGORIA: DEBEL CHŁOPCÓW DO LAT 18

I MIEJSCE

Zygadło Maksymilian i Czech Michał

II MIEJSCE

Adamczyk Jan i Adamczyk Marek

III MIEJSCE

Malcherczyk Grzegorz i Palatyński Michał

 

KATEGORIA: DEBEL PAŃ AMATOREK 19-34

I MIEJSCE

Kolanus Małgorzata i Paradziej Ewa

II MIEJSCE

Rogozik Aleksandra i Szmidt Patrycja

III MIEJSCE

Kułaczkowska Joanna i Woźniak Paulina, Fajer Ewelina i Malanowicz Dorota

 

KATEGORIA: DEBEL PAŃ AMATOREK +35; +45

I MIEJSCE

Dębowska Renata i Koniuszy Wioletta

II MIEJSCE

Cojg Teresa i Czajka Katarzyna

III MIEJSCE

Czuma Małgorzata i Sowa Alicja, Maksymiuk Ewa i Stelmach Iwona

 

KATEGORIA: DEBEL PAŃ OPEN

I MIEJSCE

Kuczora Gloria i Korczak Marta

II MIEJSCE

Skoczowska Martina i Szmidt Patrycja

III MIEJSCE

Fajer Ewelina i Malanowicz Dorota, Kolanus Małgorzata i Paradziej Ewa

 

KATEGORIA: DEBEL PANÓW AMATORÓW 19-34; +35

I MIEJSCE

Peciak Grzegorz i Burdziński Jakub

II MIEJSCE

Czachor Krzysiek i Maksymowicz Jacek

III MIEJSCE

Frączek Maciej i Mikrut Paweł, Okoński Łukasz i Malinowski Tomasz

 

KATEGORIA: DEBEL PANÓW AMATORÓW +45

I MIEJSCE

Kostecki Krzysztof i Koniuszy Krzysztof

II MIEJSCE

Wesołowski Tadeusz i Fajer Wiesław

III MIEJSCE

Migurski Wojciech i Foremny Zbigniew, Bruliński Wojciech i Bendkowski Eugeniusz

 

KATEGORIA: DEBEL PANÓW OPEN

I MIEJSCE

Wesołowski Tadeusz i Lemczak Leszek

II MIEJSCE

Koniuszy Krzysztof i Hess Piotr

III MIEJSCE

Bączkowski Adam i Burdziński Jakub, Czapelski Tadeusz i Malcherczyk Grzegorz

 

KATEGORIA: MIKST DZIECI I MŁODZIEŻY DO LAT 14,18

I MIEJSCE

Schmidt Aleksandra i Kuś Andrzej

II MIEJSCE

Biskup Jan i Częścik Nadia

III MIEJSCE

Banaszak Basia i Brzozowski Dominik, Hędrzak Magdalena i Kowalewski Grzegorz

 

KATEGORIA: GRY MIKSTOWE AMATORÓW 19-34

I MIEJSCE

Szmidt Patrycja i Rogozik Bartosz

II MIEJSCE

Skoczowska Martina i Burdziński Jakub

III MIEJSCE

Kolanus Małgorzata i Mikrut Paweł, Malanowicz Dorota i Frączek Maciej

 

KATEGORIA: GRY MIKSTOWE AMATORÓW +70

I MIEJSCE

Koniuszy Wioletta i Koniuszy Krzysztof

II MIEJSCE

Paradziej Ewa i Paradziej Marian

III MIEJSCE

Dudek Jerzy i Maksymowicz Ewa, Kochanek Aleksandra i Kochanek Jarosław

 

KATEGORIA: GRY MIKSTOWE AMATORÓW +90

I MIEJSCE

Bendkowski Eugeniusz i Sowa Alicja

II MIEJSCE

Marchwicka Danuta i Brzózka Bartłomiej

III MIEJSCE

Czuma Małgorzata i Lisiecki Krzysztof, Cojg Teresa i Kłoczek Stanisław

 

KATEGORIA: GRY MIKSTOWE OPEN

I MIEJSCE

Schmidt Małgorzata i Winiarski Wojciech

II MIEJSCE

Skoczowska Martina i Dajwłowski Janusz

III MIEJSCE

Kuczora Gloria i Szymczyk Michał, Maksymiuk Ewa i Dudek Jerzy

 

Wróć