XVI Amatorskie Mistrzostwa Gliwic w Tenisie 2015

W dniach 5-19 września 2015 r. na kortach tenisowych MZUK rozgrywane były  XVI Amatorskie Mistrzostwa Gliwic w Tenisie o Puchar Prezydenta Miasta. Zmagania zawodników trwały 2 tygodnie. W turnieju udział wzięło ponad 150 uczestników. Oficjalne zakończenie wraz z wręczeniem nagród rozpoczęło się o godzinie 16:00 od pokazu tanecznego grupy Lucky Star. Po podziękowaniach dla uczestników, widowni i organizatorów sędzia główny zapraszał zwycięzców poszczególnych kategorii na podium. Prezes Fundacji Radan Tadeusz Wesołowski, wiceprezes Fundacji Radan - Anna Wesołowska oraz Zastępca Dyrektora MZUK ds. Sportowych Pani Renata Caban nagrodzili ponad 70 uczestników w kategoriach indywidualnych oraz prawie 40 par. Nagrodzeni zostali także  wszyscy mali tenisiści, którzy stanęli do pojedynku. Uczestników mistrzostw na gliwickie korty przyciągnęła nie tylko chęć sprawdzenia swoich umiejętności czy pragnienie zwycięstwa, ale również profesjonalna organizacja mistrzostw oraz wspaniała atmosfera i sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, które dostarczały zgromadzonej publiczności wielu emocji.
Zapraszamy już za rok.