Wyjazd kondycyjny w Alpy 2011

Ratownicy SO Cieszyn uczestniczyli w wyjeździe kondycyjnym w Alpy.
Zdobyli trzy szczyty: Silverttahorn (3244), Piz Buin (3312), Wildspitze (3772).
Krótki wyjazd w Alpy był bardzo udany .Wyjscia na 3 szczyty -Silverttahorn-3244m, Piz Buin 3312 , Wildspitze - 3772 m drugi szczyt Austrii, wymagały dojscia przez lodowce,  asekuracji, zjazdu na linie. Pogoda wspaniała, schroniska wysokiej klasy, dojazd autostradami od Cieszyna.
Dziękuje Naczelnikowi Jurkowi za pokrycie kosztow transportu , kol. Przemkowi , Staszkowi za profesionalne , bezpieczne prowadzenie busa co dało efekt 9,7 l /100km zużycia paliwa., Koledze Mundkowi za wypożyczenie bardzo dobrego sprzetu lodowcowego - " prosto z pudełka".
Szczególnie dziękuję Tadkowi Wesołowkiemu za dofinansowanie kosztów pobytu z Fundacji RADAN. Nasze zaangażowanie w załatwianiu odpisu od podatku na rzecz Fundacji  daje efekty i bedzie kontynuowane przez członkow SO Cieszyn w nastepnych latach.
Uczestnikom szkolenia dziekuję za wspaniałą atmosferę